Vyhraj 3x Doliva Intenzívny krém ROSÉ denný a nočný krém

Trvanie súťaže do: 6.11.2018

Vrásky, aj keď si to nepriznávame, sú znakom starnutia, ktorému sa vyhnúť nemôžeme, pokiaľ sa nerozhodneme a neodhodláme ľahnúť si pod nôž či vyskúšať rôzne iné ošetrenia, ako sú chemické peelingy. Síce nepatria medzi najlacnejšie spôsoby odstraňovania vrások, no sú účinné.

Ale premýšľali ste aj nad inými spôsobmi, vďaka ktorým sa dokážete zbaviť vrások na tvári? V prvom rade je dôležité zamyslieť sa nad tým, čo si dávate do úst. Strava je totiž základom a hlavne tá s obsahom kolagénu. Kolagén je totiž základným stavebným prvkom, ktorý prispieva k hydratácii pokožky, jej vyhladeniu a spevneniu. No nielen kolagén, ale aj kyselina hyalurónová dokáže s pleťou urobiť hotové zázraky.

V ďalšom rade je vhodné siahnuť aj po pleťových produktoch, ktoré svojimi účinkami prispievajú k harmonizácii pokožky, jej oživeniu, rozžiareniu a redukcii vrások. Z tohto dôvodu sme si pre vás pripravili súťaž o úplne novinky, ktorými sú Doliva Intenzívny krém ROSÉ denný a nočný.

Doliva Intenzívny krém Rosé denný krém, vďaka starostlivo vybranej kompozícii hodnotných ošetrujúcich olejov, cennej kyseliny hyalurónovej a vitamínu A, vyhladzuje pleť a redukuje vrásky. Intenzívne pleť hydratuje a zlepšuje jej elasticitu. Obsiahnutý Oxy-Activ komplex oživuje a vitalizuje pleť. Výdatná textúra s jemne ružovými pigmentami zabezpečí žiarivú sviežosť.

Doliva Intenzívny krém Rosé nočný krém, vďaka starostlivo vybranej kompozícii hodnotných ošetrujúcich olejov a vitamínu A, podporuje obnovu buniek a zlepšuje pevnosť zrelej pleti počas nočnej oddychovej fázy. Obsiahnutý Oxy-Activ komplex oživuje unavenú pleť, vyžadujúcu regeneráciu. Vitalizuje pleť a tá pôsobí ráno žiarivo a sviežo.

Stačí nám odpovedať na jednoduchú otázku a ste v hre hneď o 3 balíčky, kde každý z nich bude obsahovať denný aj nočný krém Doliva Intensivcreme ROSÉ.

Zapojiť sa do súťaže: https://www.kamzakrasou.sk/vyhraj-3x-doliva-intenzivny-krem-rose-denny-a-nocny-krem-v-hodnote-33-/17423

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *