Vyhraj 3x Essence kvetinovú vôňu pre dámy

Trvanie súťaže do: 14.11.2018

Chcete aj vy očariť svoju polovičku alebo urobiť dojem na muža vašich snov? Poprípade sa len chcete preniesť na iné miesto, na ktoré vás v zmysloch prenesie táto parfumovaná voda? Alebo ste milovníčkami kvetinových ovocných vôní? Tak v tom prípade nám odpovedzte na jednoduchú otázku a ste v hre o jednu z 3 vôní Essence od tiandekozmetika.sk!

Vraví sa, že sa vôňa spája so spomienkami. So spomienkami na mladosť, na určitú udalosť, ktorá sa vám navždy vryla do pamäti. Možno si aj vy pri vytiahnutí čerstvej bábovky spomeniete na to leto, ktoré ste strávili u starkej na záhrade, kde vás ráno na stole čakalo pripravené kakao a čerstvo upečená bábovka. Ach, to boli časy!

Avšak, taká vôňa vás môže v priebehu okamihu preniesť na úplne iné miesto. Do oázy pokoja a radosti, na prechádzku do záhrady, plnej rozvoniavajúcich kvetov. Do záhrady, kde môžete pokojne relaxovať, obklopené množstvom živých kvetov. Nechajte sa do takejto oázy radosti vtiahnuť aj prostredníctvom parfumovanej vody Essence, ktorá vyžaruje vášeň a eleganciu!

Zapojiť sa do súťaže: https://www.kamzakrasou.sk/essence-parfumovana-voda-vyhraj-3x-kvetinovu-vonu-pre-damy-spolu-v-hodnote-51-/17499

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *