Vyhrajte očarujúci parfum Versace Dylan Blue Pour Femme

Trvanie súťaže do: 21.11.2018

Je to jednoduché! Na mailovú adresu eva@eva.sk nám stačí poslať mail s predmetom „Versace Dylan Blue Pour Femme“ a správnu odpoveď na otázku „Aký módny kúsok sa spomína v článku Krása detailu“ uverejnený v novembrovej MADAM EVE. Súťaž potrvá do 21.11. a šťastná výherkyňa od nás získa parfum Versace Dylan Blue Pour Femmei!

Opäť vám prinášame súťaž o exkluzívny a jedinečný parfum Versace Dylan Blue Pour Femme. Zapojte sa a vyhrajte!

„Dylan Blue Pour Femme je mojou poctou ženskosti. Vytvorila som silnú, zmyselnú, a pritom rafinovanú vôňu venovanú žene, ktorá si je vedomá vlastnej sily,“ povedala Donatella Versace, keď uviedla na trh svoju novú vôňu. V tomto modernom kvetinovom bukete sa kvety premieňajú na ľadovú infúziu imaginárnych divo rastúcich púčikov v nezabudnuteľnej zmesi. Tóny drevitého základu sa hravo spájajú pre vytvorenie jedinečného elixíru: styraxová živica a biele dreviny sú vyleštené vodou, pižmo a pačuli spolu splývajú v očarujúcom, zmyselnom a temperamentnom pohybe. A ako tento luxusný parfum vyhrať?

Zapojiť sa do súťaže: https://eva.pluska.sk/clanok/22727/sutaz-s-madam-evou-zapojte-sa-a-vyhrajte-ocarujuci-parfum-versace-dylan-blue-pour-femme

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *